OTWARCIE Warsztatu Terapii Zajęciowej "WSPÓLNA DROGA"

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY !!!!!!!

UDAŁO SIĘ !!!!!!!! Dzisiaj tj. 15.12.2015r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej po raz pierwszy przekroczyli próg pomieszczeń WTZ.

 

15.12.2015r od wczesnych godzin porannych do pomieszczeń zlokalizowanych w Luboniu przy ulicy Romana Maya 1 zaczeli przybywać pierwsi uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej "Wspólna Droga". Każdy z uczestników przkraczał przyjazne progi WTZ z uśmiechem na twarzy. Spotykali się koledzy ze Stowarzyszenia, znajomi z innych WTZ-tów.

Młodzież została podzielona na grupy ale wcześniej każdy miał okazję poznać Panie terapeutki, z którymi będą pracować przez najbliższe miesiące. Pierwszy dzień w nowej placówce to dzień poznania kolegów, zapoznania się z pomieszczeniami oraz z najbliższą okolicą i tak również było tym razem. 

Cieszymy się, że ukończyliśmy wszystkie prace remontowe  do 15.12.2015r, chociaż nie było łatwo. Czasu na wyremontowanie pomieszczeń byo niewiele. Na szczęście w Luboniu nie brak firm, które pomogły nam uporać się z tym remontem i dotrzeć do tego upragnionego celu jakim są Warsztaty Terapii Zajęciowej.

DZIĘKUJEMY wszystkim ludziom wielkiego SERCA, którzy poświęcili wiele swojego drogocennego czasu. OGROMNIE dziękujemy wszyskim Rodzicom, którzy czynnie włączyli się w remont. Każdy ofiarował cząstkę siebie robiąc to co umiał najlepiej !!!

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z pierwszego dnia na WTZ. Sami zoaczcie jaka radośc z nich bije, ile radości mają w sobie uczestnicy WTZ-ów.

Zdjęcia

 

Działania Stowarzyszenia są także współfinansowane przez Urząd Miasta Luboń

logo lubonia 100px

I Ty możesz nam pomóc!

1 procent