Kilka informacji dla rodziców/opiekunów osób z niepełnosprawnością

  1. Pojawił się informator dla rodziców z ciekawymi i bardzo przydatnymi danymi - wersja papierowa może być już trudna do zdobycia, ale jest też wersja elektroniczna- link poniżej:
    http://www.poznan.pl/mim/hc/news/informator-dla-rodzicow-dzieci-z-niepelnosprawnoscia,89409.html
  1. Korzystając z faktu, że mamy swojego przedstawiciela w Powiatowej Radzie Działalności Pożytku Publicznego w Powiecie Poznańskim, która będzie zajmować się m.in. "sprawami nam najbliższymi" chcemy tą okazję wykorzystać... na mówienie o naszych problemach, na wychodzenie z inicjatywą, na propagowanie rzeczy dobrych, a piętnowanie złych, na opiniowanie spraw dotyczących osób z niepełnosprawnością intelektualną... W związku z tym zachęcamy do podzielenia się z nami tym, co istotne i ważne. Propozycje prosimy przesyłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przekazywać telefonicznie - 507-469-749 do dnia 10.03.
  2. Planujemy aby WTZ był współorganizatorem ogólnopolskiej Konferencji dla rodziców - FORUM RODZICÓW pt. "Od dzieciństwa do dorosłości z niepełnosprawnością", która odbędzie się w Poznaniu w dniu 25.06. na stadionie Lecha. Głównym organizatorem jest Uniwersytet Medyczny. Zaproszeni prelegenci oraz rozpiętość poruszanych zagadnień zależy m.in. od Was - rodziców/opiekunów. I znów apel - jakie tematy mają być poruszane?, jakich specjalistów zaprosić?, o czym chcemy dyskutować? co wymaga doprecyzowania? co Was nurtuje? o czym chcemy rozmawiać i z kim? Na sugestie i propozycje czekamy pod numerem telefonu oraz pod adresem mailowym (podane powyżej) do dnia 25.03.2016r.