PODZIĘKOWANIA

DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY !!!!!!!

DZIĘKUJEMY Luboński Klub Biegacza ze inicjatywę oraz za umożliwienie przeprowadzenia podczas Luboński Bieg Niepodległości zbiórki pieniędzy na remont pomieszczeń na WTZ.

podziekowanie 01

DZIĘKUJEMY wolontariuszom z Młodzieżowa Rada Miasta Luboń oraz z Gimnazjum nr 2 za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki pieniędzy do puszek w dniu 7 i 11 listopada.

DZIĘKUJEMY naszym kochanym mamom oraz osobom bliskim naszemu Stowarzyszeniu za pomoc przy akcji wydawania pakietów startowych w hali LOSIR, poświęciliście swój cenny czas.Podziękowania także dla Natalii, Weroniki, Martyny, Kuby i Macieja. Dziewczynki pomagały przy pakowaniu pakietów startowych. Wszyscy wspaniale pomagaliście swoim mamom.

DZIĘKUJEMY młodziezy z SP 2, która dopingowała biegaczy na ul. Unijnej. Dostaliśmy informację, że kibicując wspominaliście także naszych niepełnosprawnych podoopiecznych oraz oddaliście nieco ideę naszej zbiórki   " Wspólną Drogą do celu".

DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy nas wsparli, bo to dzięki Wam jesteśmy coraz bliżej otwarcia wymarzonych i wyczekiwanych Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Mamy nadzieję,że nikogo nie pominęliśmy, jeżeli tak to bardzo przepraszamy.

Dłuuuuuuuugi post ale lubimy dziękowć tym bardziej, że mamy za co.......a taką niewielką namiastką naszych podziękowań był nasz doping 7.11 podczas biegu " Mały Patriota" oraz 11.11 podczas Lubońskiego Biegu Niepodległości.

Działania Stowarzyszenia są także współfinansowane przez Urząd Miasta Luboń

logo lubonia 100px

I Ty możesz nam pomóc!

1 procent